Rozkvetlé Lužice 2015

24.11.2015 10:15

Rozkvetlé Lužice 2015

V úterý 24. listopadu jsme společně vyhodnotili a uzavřeli již desátý ročník soutěže Rozkvetlé Lužice. Na fotografování a výběru fotografií se letos podíleli členové Klubu česko – francouzského partnerství, ekologické komise a pan Daniel Leclair (zahradník z Isdes). Dvacet fotografií soutěžilo na internetu v anketě. Téměř devadesát fotografií domů se utkalo v závěrečném hodnocení na tabačárně za účasti pozvaných majitelů těchto domů.  Děkujeme všem za pomoc, organizaci a podněty k této soutěži. Výhercům blahopřejeme!

Děkujeme všem občanům za péči o své domy a okolí a za vytváření krásného prostředí naší obce.

Jana Líčeníková

Výsledky soutěže Rozkvetlé Lužice 2015:

Kategorie rodinné domy

1. místo Opluštilovi